• Jedan od najzanimljivijih trenutaka dogodio se tri minute prije kraja kada su Nijemci imali slobodan udarac na 25 metara od alžirskog gola
Piše: R.I.
utorak, 1.7.2014. 07:26

Screenshot (Youtube)

NJEMAČKA je nakon produžetaka pobjedom 2:1 protiv Alžira izborila četvrtfinale Svjetskog prvenstva.

Jedan od najzanimljivijih trenutaka dogodio se tri minute prije kraja kada su Nijemci imali slobodan udarac na 25 metara od alžirskog gola.

Pokušali su suparnike iznenaditi uigranom akcijom. Nekoliko igrača je bilo blizu lopte, Thomas Muller ju je krenuo preskočiti, ali se namjerno poskliznuo i zatim sprintao u kazneni prostor kako bi primio ubačaj. Ipak, Alžirci su bili spremni i izbili su loptu.