Vori upozorio na poljske šutere: "Čeka nas 60 minuta teške borbe"

• Četvrtfinale rukometnog SP-a
  • Hrvatska - Poljska, srijeda od 16:30
Piše: I.G.
utorak, 27.1.2015. 16:45

KAPETAN hrvatske rukometne reprezentacije Igor Vori tvrdi da je Poljska vrlo neugodan protivnik koji taktički igra vrlo zrelo te da Hrvatsku čeka 60 minuta teške borbe u četvrtfinalu SP-a.

> Goluža: Protiv Poljske ćemo gledati pravu Hrvatsku

> Euforični Poljaci poručili: Vrijeme je da pobijedimo Hrvate!

Poljaci - stara hrvatska i Alilovićeva mušterija

"Poljska je vrlo neugodan protivnik s odličnom 6-0 obranom i sjajnim golmanom Szmalom. Te priče kako su oni spori, ne drže vodu, jer oni taktički igraju vrlo zrelo, što su i pokazali u osmini finala protiv Šveđana", rekao je Vori i dodao:

"Imaju strašne šutere, Bieleckog i Michala Jureckog, odlične pivote, neugodnog Bartosza Jureckog, te Syprzaka koji je visok 208 cm. Mislim da nas čeka 60 minuta teške borbe, ali tako je bilo svaki puta protiv Poljaka".

Četvrtfinalni susret protiv Poljske na rasporedu je u srijedu u 16.30 sati po hrvatskom vremenu.

SUDJELUJTE U RASPRAVI NA INDEXOVOJ TEMI SP KATAR I NAŠOJ FACEBOOK STRANICI.