Borussia stigla do četvrte uzastopne pobjede: Kloppove trupe razbile Schalke u 15 minuta

BORUSSIA DORTMUND slavila je protiv Schalkea 3:0 u 23. kolu Bundeslige. Ekipa Jurgena Kloppa stigla je tako do četvrte uzastopne pobjede, a čini se kako su dani rovarenja na dnu tablice daleko iza njih.

Borussia nakon ove pobjede ima 28 bodova što je dovoljno za 9. mjesto na ljestvici. Veliku pobjedu ekipi iz Dortmunda osigurali su Aubameyang, Mkhitaryan i Reus, koji su svoje pogotke postigli u posljednjih 15 minuta dvoboja.

Od ostalih dvoboja, Bayer je bio bolji od Freiburga 1:0, a s istim je rezultatom slavila i Hertha je protiv Augsburga. Mainz je izgubio na gostovanju kod Hoffenheima 2:0, a Hannover i Stuttgart su remizirali 1:1.