• Argentina - Nigerija 2:4
  • Aguero se srušio u svlačionici na poluvremenu
Piše: I.G.
utorak, 14.11.2017. 21:04

SERGIO AGUERO pao je u nesvijest na poluvremenu prijateljske utakmice Argentine i Nigerije i hitno je prebačen u bolnicu.

Aguero je počeo utakmicu u prvih 11, a u 36. minuti zabio je za vodstvo 2:0. Tim se pogotkom popeo na treće mjesto vječne liste najboljih strijelaca u povijesti reprezentacije s 36 golova. Ispred njega su samo Messi (61) i Batistuta (54 gola).

Na poluvremenu je umjesto njega ušao Benedetto, a ubrzo se doznalo da se Aguero srušio u svlačionici na poluvremenu te je prebačen u bolnicu.

Mediji javljaju da se Aguero osvijestio tek u bolnici gdje je ostao na dodatnim pretragama.

Argentinski savez objavio je nešto kasnije da je Aguero odveden u bolnicu na pretrage iz predostrožnosti te da se vratio u hotel i pridružio se momčadi. Sada čeka dopuštenje liječnika za povratak u Manchester gdje će ga klupski liječnici detaljno pregledati.

U stožeru reprezentacije prisjetili su se da je Aguero imao sličan problem u svojim tinejdžerskim danima.

Prije šest tjedana Aguero je stradao u prometnoj nesreći u Amsterdamu, u kojoj je slomio jedno rebro.

Nigerija je na kraju preokrenula utakmicu i slavila 4:2, a jasno je da igračima nakon nemilih scena u svlačionici nije bilo do nogometa.

Aguero je trenutno prvi strijelac engleske Premierlige s 8 golova , koliko ima i Harry Kane, i tri asistencije. City u subotu gostuje kod Leicester Cityja.