Atletico se spasio s igračem manje kod novog prvoligaša, Vrsaljko ostao na klupi

• Primera, 1. kolo
  • Girona - Atletico Madrid 2:2
Piše: Hina
subota, 19.8.2017. 22:25

NOVI španjolski prvoligaš Girona ispustila je pobjedu protiv Atletico Madrida na startu Primere, budući da su nakon vodstva 2:0 i sa igračem više na kraju remizirali 2:2.

Junak Girone bio je Cristian Stuani, koji je zabio oba gola, u 22. i 25. minuti. Situacija se za Atletico dodatno pogoršala u 67. minuti, jer je Antoine Griezmann dobio crveni karton.

Unatoč tome gosti su stigli do izjednačenja. Prvo je zabio Angel Correa u 78. minuti, a izjednačujući gol postigao je Jose Gimenez u 85. Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Branitelj naslova Real Madrid otvara sezonu gostovanjem kod Deportiva u nedjelju, dok Barcelona dočekuje Betis.