PREMA informacijama koje prenosi austrijski portal Sport1.at, Red Bull Salzburg objavio je da kapetan hrvatske nogometne reprezentacije ostaje u Austriji do isteka ugovora.
Niko Kovač navodno je razgovarao sa sportskim direktorom Oliverom Kreuzerom koji mu je objasnio da će, usprkos interesu s Hajduka s kojim je Niko sve već načelno dogovorio, svoj ugovor s Red Bullom morati odraditi do kraja.
Direktor Hajduka Fredi Fiorentini nije nam mogao dati nikakve nove informacije o slučaju Kovač, samo nam je objasnio kako treba provjeriti točnost te informacije. Sastanak Alena Bokšića s predstavnicima uprave Red Bull Salzburga i dalje je u planu, ali nam Fiorentini nije sa sigurnošću mogao potvrditi kad će se taj sastanak održati.
P.V.
Foto: H.P.