Lige petice

Bartheza privuklo astečko blago

Piše:
utorak, 12.6.2007. 11:00
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Bartheza privuklo astečko blago

BIVŠI francuski reprezentativni vratar Fabien Barthez karijeru će nastaviti u meksičkoj Necaxi, prenosi Eurosport.

Meksički klub Necaxa iz grada Aguascalientesa, predstavio je na svojim službenim stranicama veliko pojačanje u vidu Fabiena Bartheza, koji poput Hernana Cortesa nije mogao odoljeti zovu aztečke civilizacije.

"Sada možemo objaviti da je nekadašnji vratar Marseillea, Manchester Uniteda i Monaca potpisao jednogodišnji ugovor sa našim klubom" -rekao je klupski predsjednik Javier Perez Teuffer.

Karizmatično-kontroverzni Barthez ima naslov svjetskog i europskog prvaka sa Francuskom, a poznat je i po tome što je pljunuo marokanskog suca u prijateljskoj utakmica za Marseille, nakon čega je dobio šestomjesečnu zabranu igranja.

V.B.
Foto: AFP

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije