Boca Juniorsi s dva gola prednosti na uzvrat polufinala Copa Libertadores

• Boca Juniors pobijedili Universidat de Chile 2:0 u prvoj utakmici polufinala Copa Libertadores
Piše: I.G. / Totalsport
petak, 15.6.2012. 10:07

NOGOMETAŠI Boca Juniorsa približili su se finalu Cope Libertadores nakon što su u prvoj utakmici polufinala na svojoj Bomboneri svladali Universidad de Chile s 2:0.

Argentinski je div u vodstvo je došao već u 15. minuti pogotkom Urugvajca Santiaga Silve. Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu konačnih je 2:0 postavio Juan Sanchez Miño.

Treba napomenuti da je utakmica kasnila zbog velikog dima koji se nadvio nad travnjak uslijed bakljade domaćih navijača. Ista se scena ponovila i poslije drugog pogotka, tako da su se Juan Roman Riquelme i Rolando Schiavi morali penjati na tribine i moliti navijače da prestanu paliti baklje.

Uzvratna utakmica u Santiagu igra se u četvrtak, a podsjetimo i da je u drugom dvoboju polufinala Corinthians kao gost svladao branitelja naslova Santos s 1:0.