De Bruyne objasnio svađu sa Silvom: "Tako sa ženom razgovaram svaki dan"

• Manchester City - Napoli 2:1
Piše: S.M.
srijeda, 18.10.2017. 15:55

IAKO SU na poluvremenu utakmice protiv Napolija u 3. kolu Lige prvaka vodili 2:0 i potpuno kontrolirali susret, David Silva i Kevin De Bruyne su se prilikom odlaska na poluvrijeme žestoko posvađali što su uhvatile i kamere.

De Bruyne je u 44. minuti dobio žuti karton, što je želio prodiskutirati s glavnim sucem. No, kad mu je prišao umiješao se kapetan David Silva i zabranio mu da govori.

"Pusti me da razgovaram! Pusti me!", urlao je Belgijac, no Španjolac ga je otpratio u svlačionicu.

O ovom incidentu je sinoć nakon utakmice (2:1) bilo puno govora, no De Bruyne je objasnio što se događalo.

"Ništa strašno, želio sam samo nešto pitati suca, ali nije mi dopustio. Morao sam mu to reći, ali mislim da ne treba nikakvu paniku dizati oko toga. Tako se svaki dan svađam sa suprugom, nije to ništa loše. Sat vremena kasnije smo najnormalnije razgovarali i sve je u redu", rekao je Belgijac.