HNL

Grob Hrvoja Ćustića posjetili igrači Zadra i predstavnici klubova HNL-a predvođeni Štimcem

Piše:
četvrtak, 8.1.2009. 19:46
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Grob Hrvoja Ćustića posjetili igrači Zadra i predstavnici klubova HNL-a predvođeni Štimcem

IAKO se godinama pričalo kako klubovi u HNL imaju neadekvatne uvjete za odigravanje utakmica, trebala se dogoditi tragedija poput one 4.4.2008. da bi ljudi shvatili koliko je situacija ozbiljna. Naime, na prvoligaškoj utakmici između Zadra i Cibalije, domaći igrač Hrvoje Ćustić nakon duela s suparničkim igračem nezgodno je udario glavom u betonski zid koji je bio vrlo blizu terena, nezaštićen. Nakon nekoliko dana nesretni Hrvoje je preminuo, a ta tragedija potresla je cjelokupnu hrvatsku spotsku javnost.

Danas su predstavnici klubova i Udruge prvoligaša, kao i igrači Zadra posjetili grob Ćustića i položili vijence i zapalili svijeće. Među prisutnima su bili članovi Ćustićeve obitelji, zatim Reno Sinovčić, Igor Štimac i Ćiro Blažević. Gorčina se osjećala u zraku, scena je bila nemila. Nakon tog nesretnog događaja, lijepo je znati da Hrvoje nije i neće biti zaboravljen.

J.A.
Foto: Pixsell

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
    Najpopularnije
    Danas  |  Jučer  |  Tjedan
    Najnovije