Hrvatski nogometaši i treneri

Kramarić zabio i asistirao u golijadi kod Borussije (3:3)

Piše: S.M.
subota, 17.3.2018. 17:44

ANDREJ Kramarić asistirao je za vodeći gol Hoffenheima u gostima kod Borussie Mönchengladbach u 27. kolu Bundeslige, a onda zabio i za 1:2. No, na kraju je domaćin izborio remi 3:3.

Hrvatski reprezentativac je u 13. minuti lijepo ubacio iz kornera, a Benjamin Hubner glavom zakucao za 1:0.

Hoffenheim ponovno vodi u 58. minuti nakon što je Kramarić zabio iz penala. No, Borussia Moenchengladbach opet izjednačuje u 72. minuti pogotkom Larsa Stindla. Ipak, minutu kasnije Florian Grillitsch pogađa za novo vodstvo Hoffenheima 3-2. No, ni to nije bilo dovoljno, jer je u 90. minuti stoper Borussije Matthias Ginter zabio za konačnih 3-3.

Kramarić je ove sezone u Bundesligi upisao 9 golova i 4 asistencije, a Ante Rebić je ostvario 6 golova i 3 asistencije.