Krstičević nezadovoljan suđenjem: "Vidjeli ste i sami, ovo se dugo povlači"

• Mišo Krstičević nije zadovoljan suđenjem na utakmici Inter - Hajduk
  • Hajduk - Inter 1:1
Piše: D.D.
subota, 15.9.2012. 21:33

HAJDUK je u 8. kolu remizirao kod Intera iz Zaprešića, a situacija je bila takva da su igrači Miše Krstičevića još dobro i prošli. Naime, u trećoj minuti sudačke nadoknade glavni sudac susreta Ivan Bebek dosudio je vrlo dvojbeni penal za Inter, a vratar Goran Blažević spasio je Hajduk od poraza.

> Nastavlja se nemoć Bijelih: Blažević spasio bod u Zaprešiću

Nakon utakmice Mišo Krstičević suzdržavao se od komentara.

"Molim vas, nemojte se ljutiti, ali ja bih preskočio komentiranje. Vidjeli ste i sami", zastao je trener Hajduka, a zatim nastavio: "Ovo se dugo povlači i nemam ja što više komentirati".

"Znam da vi samo radite svoj posao, ali što je tu je. Kolega Perković će vam sve ispričati o utakmici", poručio je Krstičević.

Perković: Suđenje je bilo korektno

Trener Intera, Borimir Perković, bio je presretan jer je još jednom velikanu uzeo bod. Podsjećamo, Inter je na otvaranju prvenstva odigrao 1:1 s Dinamom u Maksimiru.

"Ne znam zašto su moji igrači traljavo ušli u utakmicu, ali znam da nas je to koštalo prvog poluvremena. Moram priznati da je Hajduk bio bolji i da su nam zabili dva ili tri gola bilo bi to zasluženo", ispričao je Perković, koji se zatim osvrnuo na suđenje.

"Međutim, u drugom dijelu sve se promijenilo. Zaigrali smo agresivnije, lopta nam se ubrzala. Pokazali smo želju i borili smo se. Mislim da smo bili bolji od Hajduka u nastavku igre, pa je ovaj bod zaslužen bez obzira na penal na kraju. Ja razumijem kolegu Krstičevića, ali mislim da je sve bilo uredu. Suđenje je bilo sasvim korektno, a kazneni udarac ne bih htio komentirati budući da nisam vidio što se dogodilo", za kraj će Perković.

Komentari (9)

• mladaTorca   Objavljeno prije 2 godine
    Pa istina, i tribali smo vodit nekih 2-3 razlike, Hajduk je igra puno bolje ali takav je nogomet,neće te uvik.  A možeš ti pričat šta oćeš, eto neka ti čak bude ako zelis da je u ovoj utakmici bia regularan penal,neka bude da je bia čist ka' suza, pa mi svejedno reci da ova liga nije skroz namištena i da se Dinamu ne puštaju titule ?!

• Morisqo.   Objavljeno prije 2 godine
    je, suđenje je krivo. to je to.

• bakalar20   Objavljeno prije 2 godine
    Bio sam na utakmici. Prvo poluvrijeme inter nije imao niti jednu priliku za gol, 1 udarac su uputili, dok je hajduk imao 11 udaraca i mogli su minimalno s dva razlike otić na predah. U drugom poluvremenu inter je krenuo agresivno i napadački preko lijeve strane, gdje igra brzi Oršić, te je perković uveo kramarića kao ofenzivnog beka na tu lijevu stranu. Defanzivno je Milardović davao sve, bio na svakoj lopti te je tako inter potpuno preuzeo središte terena.Suđenje Bebeka i pomoćnika je bilo fenomenalno, čak je i dao na obje strane kartone za simularanja na bilo kojem dijelu terena, tako da nebude poslije izležavanja, penal u 93. je također ispravno dosuđen. Nevidim razlog zbog kojeg bi Krstičević ovako reagirao, u njega je to urođeno da se na sve moguće načine izmotava, da se ne priča o igri i njegovim katastrofalnim potezima nego skreće svu pažnju na suđenje.

• maximus_   Objavljeno prije 2 godine
    Krstičeviću bi bilo bolje da ne pizdi puno na suđenje....pitanje je zašto Hajduk nije da 3-4 gola u prvom poluvremenu...i onda nek bebek sudi penale. Prvo poluvrijeme je bilo fenomenalno, al ne igra se 45 minuti. Drugo, Hajduk je drugo poluvrijeme uša totalno indolentno, nisu više trčali i izostala je agresivnost . Samo je pitanje vrimena bilo kada će primiti gol. Zbog čega, to je pitanje koje triba postavit treneru. Igrači ne mogu odigrat 90 minuti u istom ritmu. Dakle, moj Mišo, ti ka trener tribaš reagirat u tom slučaju. Caktaš nije doda 2 normalna baluna, Luštica se nije čuja, tvoje izmjene su bila katastrofa. Ova ekipa ima potencijala, i šteta je što rezultati nisu malo bolji.

• live_live   Objavljeno prije 2 godine
    Vidi, iskreno bilo bi im bolje da krenu radit i igrati nogomet, umjesto da kmeče iza svake utakmice. Bilo je i u jugo ligi slično, samo što je tada Hajduk bio nekoliko svjetlosnih godina ispred ovoga danas. Meni kao hajdukovcu je ovo kmečanje Krstičevića više postalo degutantno, svi su mu krivi, osim njega. Nije uopće čudno da nam se svi smiju i rugaju, treba krenut radit, a ne samo kmečat kao plačipička po cijele dane.

kako čudno jebate,svaku sezonu 2-3 kola prije Dinama, i kad Dinamo pocne nadmetanja u LP ili EL Hajduku neki kontroverzni penali za protivnike i Dinamo se penje 7-8 bodova iznad Hajduka i pocinje se osiguravat. A jebate eto opet jedan tovar sad prica pizdarije u 2 ujutro