Nogomet

Kviz za poznavatelje nogometnih klubova

Piše:
četvrtak, 8.1.2009. 13:34
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Kviz za poznavatelje nogometnih klubova

AKO NA spomen Hamburgera ogladniš, na spomen Boce pomisliš na pivo, a Milan te asocira na Bandića, Nogo Logotrivia nije kviz za tebe.
 
Svakom natjecatelju prikazuje se set sa trideset različitih nogometnih grbova, jedan za drugim. Ispod svakog grba treba upisati ime kluba koji predstavlja. Vremena nema puno, a najviše bodova osvajaju oni koji najbrže upišu ime kluba.
 
Na dnu ekrana prikazuju se bodovi, a rezultat i dnevnu poziciju ostvaruješ nakon što odgovoriš na cijeli set pitanja. Svoj najbolji dnevni rezultat možeš pokušati popraviti s novim setom pitanja.

U razmaku između pitanja možeš chatati s drugim natjecateljima.
 
Okušaj se u prepoznavanju amblema svjetskih nogometnih klubova na adresi http://nogologotrivia.igra.hr

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
    Najpopularnije
    Danas  |  Jučer  |  Tjedan
    Najnovije