Euroliga/Eurokup

Lietuvos Rytas slavio u Solunu

Piše:
srijeda, 9.1.2008. 21:52
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Lietuvos Rytas slavio u Solunu

KOŠARKAŠI Fenerbahcea svladali su u Istanbulu francuski Chorale Roanne 81:68, u prvoj utakmici 11. kola C skupine Eurolige.

Domaći su košarkaši pred nešto manje od 3 tisuće gledatelja u dvorani Abdi Ipekci, već nakon prve četvrtine vodili s 15 koševa razlike, 28:13. Najefikasniji u turskom sastavu bio je Willie Solomon s 19 koševa, dok je kod gostiju najbolji bio Marc Salyers s 20 koševa. Fenerbahce je dohvatio šestu pobjedu i stigao nadomak plasmana u Top 16, kojeg bi osigurao već večeras u slučaju poraza Repešine i Ukićeve Lottomatice na gostovanju kod njemačkog Brose Basketsa. Taj je susret u tijeku, a sutra će u C skupini igrati Barcelona - Panathinaikos i Partizan - Real Madrid.

Rytas slavio u Solunu

U Ciboninoj skupini B litavski Lietuvos Rytas svladao je u Solunu domaći Aris 72: 69. Iako su domaćini nakon prvog poluvremena vodili s 36:32, litavska momčad je uspjela osigurati i devetu pobjedu ove sezone u B skupini Eurolige. Najbolji kod Lietuvos Rytasa bio je bosanskohercegovački krilni centar Kenan Bajramović s 18 koševa i 8 skokova. Kod domaćina, prvo ime bio je Jeremiah Massey s 19 koševa i 7 skokova.

U ovoj skupini večeras još igraju AJ Milano i Cibona, a sutra se sastaju Le Mans - Efes Pilsen i Maccabi - Unicaja.

 

Euroliga, 11. kolo, B skupina:

Aris - Lietuvos Rytas 69:72

Euroliga, 11. kolo, C skupina:

Fenerbahce - Chorale Roanne 81:68

M.P./Totalsport
Foto: AFP

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
    Najpopularnije
    Danas  |  Jučer  |  Tjedan
    Najnovije