Livaja junak AEK-a u derbiju, zabio u petoj minuti sudačke nadoknade

• U derbiju 11. kola grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos i AEK su odigrali 1:1, a pogodak za goste u petoj minuti sudačke nadoknade zabio je hrvatski nogometaš Marko Livaja
Piše: Hina
nedjelja, 19.11.2017. 22:40

Screenshot (Youtube)

U DERBIJU 11. kola grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos i AEK su odigrali 1:1, a pogodak za goste u petoj minuti sudačke nadoknade zabio je hrvatski nogometaš Marko Livaja.

PAO e poveo u 10. minuti golom Rodriga Moleda i kada se već činilo kako će domaćin upisati pobjedu, Livaja je izjednačio udarcem s 18 metara. Bio je to njegov drugi ligaški pogodak ove sezone, a prvog je zabio prije dva tjedna u pobjedi protiv PAOK-a 1:0.

AEK je zadržao vodstvo na ljestvici s 21 bodom, Atromitos je drugi s 20 bodova koliko ima i Olympiakos na trećoj poziciji. PAOK je četvrti s 18 bodova, dok je Panathinaikos tek osmi sa 14 bodova.

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz hrvatske nogometaše, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: hrvatski nogometaši

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.