Lyon preokrenuo derbi, Depay u 90. minuti slomio Marseille

Piše: Hina
nedjelja, 18.3.2018. 23:58

U DERBIJU 30. kola francuskog prvenstva nogometaši Marseillea su u nedjelju na Velodromeu protiv Lyona izgubili sa 2:3.

Marseille je poveo golom Rolanda (31), a Lyon je došao do izjednačenja nakon autogola Adila Ramija (42), a potom Houssem Aouar u 52. minuti donosi prednost gostima.

Napadač Marseillea Mitroglou u 84. minuti zabija za 2:2, ali u 90. Memphis Depay iz teške situacije pogađa za pobjedu Lyona.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 30. kola nogometaši PSG-a slavili su na gostovanju u Nici sa 2:1 (1:1). Domaći su poveli pogotkom Saint-Maximina u 17. minuti. Četiri minute poslije izjednačio je Di Maria, a za pobjednički pogodak za PSG postigao je Dani Alves.