Lige petice

Maradona se kaje što je uzimao droge

Piše:
ponedjeljak, 1.10.2007. 09:25
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

VELIKAN nogometne povijesti, Diego Maradona, priznao je u intervjuu za talijansku televiziju da mu je žao što se drogirao.

"Kad bih mogao vratiti kazaljke unatrag, ne bih uzimao droge. Ta me je pogreška stajala djetinjstva mojih kćeri. To mi je najteže palo" - rekao je Maradona za TV postaju RAI.

Argentinac, koji je droge počeo uzimati sredinom osamdesetih, ispao je pozitivan na doping kontroli u ožujku 1991. i zaradio 18-mjesečnu suspenziju. Kasnije je još nekoliko puta uhvaćen u grijehu, pa i na Svjetskom prvenstvu u SAD 1994.

Sad nastoji nadoknaditi izgubljeno vrijeme s kćerima Dalmom (20) i Gianninom (18).

"Jako sam zaštitnički nastrojen. Da mogu, ubio bih sve koji su zaljubljeni u moje kćeri. No, ne mogu to učiniti, jer bih time naudio i kćerima" - rekao je šaleći se.

Totalsport

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
    Najpopularnije
    Danas  |  Jučer  |  Tjedan
    Najnovije