Milan Mandarić razmišlja o odlasku iz nogometa

Piše:
nedjelja, 2.12.2007. 21:30
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

BIVŠI predsjednik engleskoga Premierligaša Portsmoutha, a danas Leicester Cityja, Milan Mandarić, razmišlja o odlasku iz nogometa.

Razlog je nedavno Mandarićževo uhićenje kao dio istrage o navodnoj korupciji u engleskome nogometu. Policija je u srijedu, uz Mandarića, uhitila još četiri osobe među kojima i sadašnjeg menadžera Portsmoutha, Harryja Redknappa.

"Teško je pronaći riječi kojima bih opisao kako sam se osjećao i kako se još uvijek osjećam" - istaknuo je Mandarić engleskim medijima.

"Bilo je to ponižavajuće i sramotno i osjetio sam mučninu u želucu. Lagao bih kad bih rekao da nisam pomišljao sve napustiti i sve napustiti. Znam da nisam učinio baš ništa loše i znam da ću, kad istraga završi, obraniti svoje ime."

Totalsport

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
    Najpopularnije
    Danas  |  Jučer  |  Tjedan
    Najnovije