Milan moćan u Crotoneu, Kolarov junak Rome na debiju

• NAKON šestice protiv Škendije u play-offu Europa lige, Milan je pobjedom otvorio novu sezonu u Serie A. Rossoneri su slavili kod Crotonea s 3:0
Piše: A.P.
nedjelja, 20.8.2017. 23:15

NAKON šestice protiv Škendije u play-offu Europa lige, Milan je pobjedom otvorio novu sezonu u Serie A. Rossoneri su slavili kod Crotonea s 3:0 i upisali prva tri boda. Branič Federico Ceccherini dobio je crveni karton u petoj minuti nakon prekršaja u šesnaestercu kao posljednji igrač, a momčad Vincenza Montelle sve je dvojbe riješila u prvih 25 minuta golovima Kessiea (6-11m), Cutronea (18) i Susa (23).

Ante Budimir je odigrao cijeli susret za domaći sastav.

Roma je u Bergamu slavila s 1:0, a pogodak odluke zabio je Aleksandar Kolarov u 31. minuti. Kolarov je u svom prvom službenom nastupu za rimski klub postigao pogodak iz slobodnog udarca s 20-tak metara.

Udinese je kod kuće izgubio od Chieva 1:2, a Stipe Perica je igrao zadnjih pola sata.

Genoa, Ivana Jurića je na gostovanju kod Sassuola odigrala 0:0, a bez golova je završio i susret između Lazija i novaka SPAL-a.