Niko Kovač pobjedom otvorio sezonu, hat-trick Aubameyanga

Piše: I.G.,Hina
subota, 12.8.2017. 19:30

PRVO kolo Njemačkog DFB kupa u subotu nije ponudilo nikakva iznenađenja jer su prošli svi favoriti.

Borussia Dortmund je gostovala kod šestoligaša Rielasingen-Arlena i pobijedila s 4:0 uz hat-trick Aubameyanga, dok je Bayern s 5:0 slavio kod trećeligaša Chemnitzera. Lewandowski je doveo Bayern u vodstvo u 20., pa dodao još jedan gol u 60. minuti, a zabijali su i Coman, Ribery i Hummels.

Eintracht našeg bivšeg izbornika Nike Kovača pobijedio je s 3:0 kod četvrtoligaša Erndetbrucka, a sva tri gola je klub iz Frankfurta zabio s igračem manje.

Od 22. minute je Frankfurt igrao s igračem manje nakon isključenja Abrahama, ali u 35. su stigli do vodstva golom Chandlera. U drugom dijelu Gačinović i Haller su potvrdili pobjedu i prolaz u šesnaestinu finala.