Norvežanin Bjoerndalen najbolji u šprintu biatlona
Tekst se nastavlja ispod oglasa
NORVEŽANIN Ole Einar Bjoerndalen pobjednik je šprinterske utrke (10 km) biatlonaca što se boduje u poretku za Svjetski kup.
Četverostruki olimpijski pobjednik je stazu u njemačkom Ruhpoldingu usprkos jednom promašaju završio sa 3.6 sekundi ispred vodećeg u ukupnom poretku Francuza Raphaela Poireea, koji je gađao bez pogreške. Treći je bio Talijan Rene Laurent Vuillermoz (+25.9 sekundi).
U ukupnom poretku i dalje vodi Francuz Poiree (472) ispred Nijemca Svena Fischera (400) i Norvežanina Bjoerndalena (353). U poretku šprinta vodi Poiree (209) ispred Bjoerndalena (190) i Norvežanina Egila Gjellanda (150).
REZULTATI:
Šprint (10 km)
1. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 23:46,9 (1)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Raphael Poiree (Fra) + 3,6 (0)
3. Rene Laurent Vuillermoz (Ita) 25,9 (0)
4. Egil Gjelland (Nor) 33,0 (0)
5. Lars Berger (Nor) 34,4 (3)
6. Ricco Gross (Njem) 39,0 (1)
7. Wolfgang Perner (Aut) 43,7 (0)
8. Michael Greis (Njem) 46,2 (1)
9. Sergej Rožkov (Rus) 47,4 (1)
10. Michal Šlesingr (Češ) 48,7 (0)...
UKUPNI POREDAK (nakon 11 natjecanja)
1. Raphael Poiree (Fra) 472
2. Sven Fischer (Njem) 400
3. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 353
4. Egil Gjelland (Nor) 326
5. Stian Eckhoff (Nor) 309
6. Sergej Rožkov (Rus) 272
7. Ricco Gross (Njem) 267
9. Michael Greis (Njem) 225
10. Vincent Defrasne (Fra) 223...
POREDAK U ŠPRINTU (5)
1. Raphael Poiree (Fra) 209
2. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 190
3. Egil Gjelland (Nor) 150
4. Sven Fischer (Njem) 144
5. Stian Eckhoff (Nor) 143...
Četverostruki olimpijski pobjednik je stazu u njemačkom Ruhpoldingu usprkos jednom promašaju završio sa 3.6 sekundi ispred vodećeg u ukupnom poretku Francuza Raphaela Poireea, koji je gađao bez pogreške. Treći je bio Talijan Rene Laurent Vuillermoz (+25.9 sekundi).
U ukupnom poretku i dalje vodi Francuz Poiree (472) ispred Nijemca Svena Fischera (400) i Norvežanina Bjoerndalena (353). U poretku šprinta vodi Poiree (209) ispred Bjoerndalena (190) i Norvežanina Egila Gjellanda (150).
REZULTATI:
Šprint (10 km)
1. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 23:46,9 (1)
3. Rene Laurent Vuillermoz (Ita) 25,9 (0)
4. Egil Gjelland (Nor) 33,0 (0)
5. Lars Berger (Nor) 34,4 (3)
6. Ricco Gross (Njem) 39,0 (1)
7. Wolfgang Perner (Aut) 43,7 (0)
8. Michael Greis (Njem) 46,2 (1)
9. Sergej Rožkov (Rus) 47,4 (1)
10. Michal Šlesingr (Češ) 48,7 (0)...
Tekst se nastavlja ispod oglasa
UKUPNI POREDAK (nakon 11 natjecanja)
1. Raphael Poiree (Fra) 472
2. Sven Fischer (Njem) 400
3. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 353
4. Egil Gjelland (Nor) 326
5. Stian Eckhoff (Nor) 309
6. Sergej Rožkov (Rus) 272
7. Ricco Gross (Njem) 267
Tekst se nastavlja ispod oglasa
8. Nikolaj Kruglov (Rus) 2349. Michael Greis (Njem) 225
10. Vincent Defrasne (Fra) 223...
POREDAK U ŠPRINTU (5)
1. Raphael Poiree (Fra) 209
2. Ole Einar Bjoerndalen (Nor) 190
3. Egil Gjelland (Nor) 150
4. Sven Fischer (Njem) 144
5. Stian Eckhoff (Nor) 143...
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati