Nova pobjeda Nike Kovača, Kramarić slavio u sudačkoj nadoknadi

Piše: I.G.
srijeda, 20.9.2017. 22:22

NJEMAČKI Hoffenheim je u sudačkoj nadoknadi izborio pobjedu 3:2 kod Mainza iako je nakon 16. minuta utakmice gubio 2:0.

Latza je u 5. minuti doveo domaće u vodstvo, a Muto je u 16. povisio, no već do poluvremea su Amiri i Wagner donijeli gostima izjednačenje na 2:2.

U drugom dijelu s klupe je ušao i Andrej Kramarić, ali tek u 92. minuti Hoffenheim je stigao do novog pogotka, Uth je zabio za 3:2 i nova tri boda.

Hoffenheim je sada treći sa 11 bodova, dva manje od vodeće Borussije Dortmund koja je s 3:0 slavila kod HSV-a.

Pobjedu Dortmundu, četvrtu u novoj sezoni, donijeli su Kagawa, Aubameang i Pulišić. HSV-u je ovo treći poraz uz dvije pobjede.

Eintracht Frankfurt Nike Kovača je na gostovanju pobijedio Koln 1:0 upisavši drugu pobjedu ove sezone. Pogodak odluke zabio je Sebastien Haller iz kaznenog udarca u 22. minuti. Za Eintracht je do 68. minute igrao hrvatski nogometaš Ante Rebić. Nakon pet kola Eintracht je na devetom mjestu sa sedam bodova, dok je Koln na začelju bez bodova.

Hertha je s 2:1 porazila Bayer Leverkusen. Vedad Ibišević namjestio je oba gola, a zabili su ih Leckie i Kalou od 16. do 24. minute. Utješni gol za Bayer zabio je Brandt. Još neporaženi Hannover je izborio samo 1:1 kod Freiburga i ostao na četvrtom mjestu, dva boda udaljen od vrha.