Real uvjerljiv protiv Deportiva na startu Primere

• Deportivo - Real 0:3
Piše: S.M.
ponedjeljak, 21.8.2017. 06:23

TRI GOLA, osam žutih kartona, jedan crveni i jedan promašeni penal. Sve to vidjeli su gledatelji u 1. kolu La Lige u La Coruni gdje je domaći Deportivo dočekao branitelja naslova Real.

Sve je bilo gotovo već nakon 27 minuta. Bale je u 20. zabio prvi, a Casemiro sedam minuta kasnije drugi i već u ranoj fazi Real je prelomio susret. Inače mirna utakmica zakuhala se na početku nastavka kad je Fabian Schär glavom udario Ramosa tijekom naguravanja, a ovaj mu uzvratio šamarom.

Da je obojici pokazao crveni karton, sudac ne bi pogriješio, a ovako im je samo dodijelio žute kartone. Toni Kroos je u 62. minuti postavio konačnih 3:0, a domaćini su u 89. minuti imali priliku zabiti počasni gol, ali je Florin Andone iz penala promašio cijeli gol.

Sergio Ramos je u sudačkoj nadoknadi dobio drugi žuti karton nakon što je u skoku laktom udario protivničkog igrača. Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a Kovačić nije bio u sastavu.