RUKOMET

RUKOMETNI GOL GODINE Pogledajte što je sjajni Slovenac napravio najboljem golmanu svih vremena

• Kielce - PSG (28:34)
  • Fantastičan pogodak sjajnog Slovenca
Piše: J.B.
nedjelja, 22.4.2018. 18:45

U PRVOJ utakmici četvrtfinala rukometne Lige prvaka PSG je u gostima slavio protiv Kielcea s 34:28.

Moćni PSG zabio je čak 22 gola u prvom poluvremenu pored nemoćne obrane Kielcea (10:22). No potez utakmice pripao je rukometašu poljskog prvaka. Slovenac Dean Bombač postigao je pogodak kakav se rijetko viđa.

U devetoj minuti utakmice rukometaši Kielcea napravili su duplo križanje, a lopta je došla do Bombača koji je fantastičnim potezom prevario obranu i najboljeg vratara u povijesti, legendarnog Omeyera.