Sad je jasnije zašto ne idu na SP: Pogledajte kakav su gol Amerikanci primili protiv Portugala

• Portugal - SAD 1:1
Piše: S.M.
srijeda, 15.11.2017. 07:34

U ZA NJIH šokantnom završetku srednjoameričkih kvalifikacija, Sjedinjene Države ostale su bez plasmana na SP porazom od Trinidada i Tobaga u zadnjem kolu.

Taj rezultat iznenadio je cijelu naciju, ali i svijet, nakon što je otpisani Trinidad rutinski slavio protiv renomiranog protivnika. Amerikanci već tjednima analiziraju što i kako dalje, no pogledaju li jučerašnju prijateljsku utakmicu protiv Portugala u Leiriji, stvari će im biti jasnije.

Amerikanci su poveli protiv rezervnog sastava Portugala krasnim golom McKennieja u 21. minuti da bi deset minuta kasnije Antunes zabio, odnosno Amerikanci si zakuhali gol za 1:1.

Točnije, rezervni golman Ethan Horvath koji je očajno reagirao na centaršut Antunesa. Horvath je pokušao u padu uhvatiti loptu koja mu je išla u naručje, ali ju je ispustio kroz noge u gol.

Susret je na kraju završio tim rezultatom.

>>Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz npr. hrvatsku reprezentaciju, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag "hrvatska reprezentacija".