Trener Denvera progovorio srpski kako bi Jokiću poručio koliko ga obožava

Piše: S.Č.
četvrtak, 22.3.2018. 12:28

VIŠE nije ni vijest kad Nikola Jokić odigra maestralno na NBA parketima.

Najbolji srpski košarkaš već sad je jedna od najvećih zvijezda u najjačoj ligi svijeta, a njegovi Nuggetsi noćas su pregazili Bullse na gostovanju u Chicagu 135:102.

23-godišnji Somborac je za svega 23 minute provedene na parketu ubacio 21 poen (šut iz igre 9-11), dodao je sedam skokova i pet asistencija.

Kako je Denver odavno riješio pitanje pobjednika, srpski centar cijelu zadnju četvrtinu nije ni ulazio u igru, a nakon utakmice Jokićem oduševljeni trener Denvera Mike Malone pred kamerama je na srpskom pokazao koliko voli Nikolu.

''Nikola je naš najbolji igrač'', kazao je Malone.