• Drugi je impresivan
Piše: Z.A.
četvrtak, 17.5.2018. 08:00

Screenshot

ANTOINE GRIEZMANN s prva dva gola u finalu Europa lige vodio je Atletico do pobjede (3:0) i trofeja protiv Olympique Marseillea.

Prvi zgoditak postigao je u 21. minuti nakon velike greške obrane suparnika, a drugi je zabio u 49. minuti poslije odlične akcije s Kokeom.

Veznjak je na centru napadača proigrao glavom, a Griezmann je prima i odmah vraća pošiljatelju u teškoj poziciji. U skoku, s lijevom nogom na desnoj strani i leđima okrenut golu.

Koke nastavlja suradnju duplim pasom Griezmannu koji s desne strane ulazi u kazneni prostor i ljevicom potkopava loptu koja preko istrčalog Mandande završava u maloj mreži.
Gol kakav daju samo velemajstori Griezmannu je bio 29. ove sezone i drugi na ovoj utakmici.

Tako je postao prvi francuski igrač u povijesti finala Kupa UEFA/Europa lige i Kupa/Lige prvaka koji je u utakmici za europski trofej postigao dva gola.