Veočić izgubio finale boksačkog EP-a, Prtenjača osvojio broncu

• Hrvatski boksač Gabrijel Veočić poražen je u finalu Europskog juniorskog prvenstva u bugarskoj Albeni u kategoriji do 75 kilograma
Piše: Hina
utorak, 26.9.2017. 07:40

HRVATSKI boksač Gabrijel Veočić poražen je u finalu Europskog juniorskog prvenstva u bugarskoj Albeni u kategoriji do 75 kilograma.

Brođanin je u završnoj borbi izgubio od domaćeg predstavnika Danijela Ljubenova 1:4.

Brončane medalje u ovoj kategoriji osvojili su Ukrajinac Volodimir Kušhnir i Azerbajdžanac Murad Alahverdijev.

Od hrvatskih boksača na prvenstvu medalju je osvojio i Matko Prtenjača koji je u kategoriji do 54 kg osvojio brončano odličje, nakon što je morao predati polufinalu borbu zbog loma ruke.

U Bugarskoj su nastupila 244 mlada boksača iz 32 zemlje.