
Foto: AFP
OGNJEN VUKOJEVIĆ odmara se u Hrvatskoj uoči početka priprema kijevskog Dinama za nastavak sezone. Kako provodi dane, opisao je u kratkom razgovoru koji prenosi službena web-stranica ukrajinskog kluba.
"Lijepo sam proveo blagdane. Bio sam u Londonu gdje sam posjetio prijatelje iz Tottenhama, Luku Modrića, Niku Kranjčara i Vedrana Ćorluku, a za Novu godinu sam bio s roditeljima koji su mi jako nedostajali", kazao je hrvatski nogometaš koji i tijekom praznika radi prema individualnom programu kako bi spreman dočekao klupske treninge.
"Naravno. Bitno je da dođem na pripreme u dobrom fizičkom stanju, zato je potrebno i tijekom odmora izdvojiti vrijeme za rad. Hvala Bogu, ne osjećam nikakve probleme s koljenom zbog kojih sam propustio utakmicu protiv Maccabija u Europa ligi. Radujem se početku priprema i nastavku sezone."
A prije toga će u rodnom Bjelovaru organizirati humanitarni malonogometni dvoboj."Da, u nedjelju će biti odigrana utakmica, a sav prihod, kao i donacije sponzora, ići će dječjoj bolnici. Na tu sam ideju došao još davno, a sada sam je napokon uspio realizirati."