"ONI SU OK, IZ ZAGREBA SU" Zbog "pogrešne" osobne iskaznice završio u kavezu s navijačima

REDARI u Koprivnici gledatelju s osobnom iskaznicom dubrovačko-neretvanske županije nisu dopustili ulaz na zapadnu tribinu.
Korteo Boysa protutnjao Maksimirskom, pogledajte kako su stigli do stadiona
subota, 3.12.2016. 15:32
BAD BLUE BOYSI uoči maksimirskog derbija s Rijekom okupili su se na Kvatriću u 13 sati.
FOTO, VIDEO Pogledajte u kakvoj su euforiji tisuće Riječana stigli u Zagreb po pobjedu
subota, 3.12.2016. 15:17
DERBI Dinama i Rijeke na Maksimiru imat će sjajan dekor, barem kada se pogleda prema južnoj strani stadiona.

NOGOMET >  HNL

Potpuni krah Kosovog Hajduka u pet dana

Objavljeno prije sat vremena
PORAZ u Koprivnici u jednu ruku konačni je krah Kosovog ovosezonskog Hajduka.
Split bodom pobjegao sa samog dna, Osijek propustio preskočiti Hajduk
Objavljeno prije 5 sati
SPLIT - OSIJEK 1:1 u 18. kolu HNL-a. Domaćin je poveo u 9. minuti golom Josipa Jurendića iz penala, a izjednačio je Zoran Lesjak u 68. minuti.
NEPOSTOJEĆI PENAL I KOMPENZACIJA Evo za što su na utakmici Slavena i Hajduka dosuđeni jedanaesterci
Objavljeno prije 6 sati
TEATRALNI PAD Ivanovskog dok Šimić ide na loptu, nagrađen je penalom za Slaven. Zatim se Kožulj baca na dodir s Jovičićem, a penal dobija Hajduk.

OSTALI SPORTOVI >  BORILAČKI SPORTOVI

Silva žestoko odgovorio Mirku: Priča sranja jer je kukavica!

Objavljeno prije 7 sati
WANDERLEI SILVA odgovorio na napade Mirka Filipovića zbog otkazane borbe 29. prosinca u Japanu.
Probajte pogoditi čija je ovo „jabuka“
subota, 3.12.2016. 18:28
DA jabuka ne pada daleko od stabla dokazuju mnoga djeca koja su u mnogočemu slična svojim roditeljima
Procurila snimka okršaja koju je McGregor pokušao sakriti
petak, 2.12.2016. 20:24
PRIČA i sparing su stari gotovo pola godine, a tek ovih dana se pojavio novi "update".

KOŠARKA >  NBA

Potez koji morate vidjeti: Dario Šarić složio protivnika na pod u maniri Jordana

nedjelja, 4.12.2016. 11:30
SINOĆ je upisao svoj treći double-double za Sixerse i oduševio trenera, navijače i komentatore.
Pogledajte najbolju NBA partiju Darija Šarića, oduševio i trenera
nedjelja, 4.12.2016. 10:03
DARIO ŠARIĆ upisao je treći double-double ove sezone, a odličan je bio i Bojan Bogdanović.
Sinoć su se sudarili Šarić, Hezonja i Rudež, pogledajte kako je završilo
subota, 3.12.2016. 10:05
AKTUALNI NBA prvaci Cleveland Cavaliers su sinoć doživjeli svoj treći poraz zaredom nakon što su Chicago Bullsi bili bolji sa 111:105.