NOGOMET >  LIGA PRVAKA

Simeone odlazi iz Atletica? "Ovo boli!"

Objavljeno prije 2 sata
DRUGI put u tri godine Diego Simeone je izgubio finale Lige prvaka od Real Madrida. Njegov Atletico ovaj put je pao nakon penala.
VIDEO Bale pjevao s Modrićem i Kovačićem
REAL je 11. put u povijesti osvojio naslov europskog prvaka, a na povratku u Madrid dočekali su ih navijači.
FOTO U nju je gledao cijeli svijet: Ovo je ljepotica koja je "ukrala" finale Lige prvaka
Objavljeno prije 4 sata
LIJEPA Belgijka sinoć je privukla veliku pozornost.

Modrić otkrio koji je penal trebao pucati i što mu je rekao Zidane

Objavljeno prije 6 sati
"BILO je vlažno i vruće tako da sam imao grčeve već u prvih 90 minuta ali hvala Bogu izdržao sam."
Kovačić: Ne razmišljam o odlasku
Objavljeno prije 5 sati
VEZNJAK Real Madrida Mateo Kovačić, kojeg trener Zinedine Zidane nije uvrstio u momčad u finalu Lige prvaka protiv Atletica, rekao je da ne razmišlja o prelasku u drugi klub
Modrić za povijest: Jedini Hrvat koji je igrao za dvije titule Lige prvaka!
subota, 28.5.2016. 23:51
OTKAKO je elitno nogometno natjecanje Starog kontinenta preimenovano iz Kupa prvaka u Ligu prvaka, osmorica hrvatskih nogometaša su osvojila to natjecanje

OSTALI SPORTOVI >  RUKOMET

Nezapamćena drama u finalu Lige prvaka: Četvorica Hrvata prvaci nakon sedmeraca

KIELCE je prvi put u svojoj povijesti osvojio naslov europskog rukometnog prvaka. U finalu u Kolnu je slavio protiv Veszprema nakon sedmeraca.
Duvnjakovih pet golova nije bilo dovoljno: PSG preko Kiela do trećeg mjesta
PSG je pobijedio Kiel 29:27 (15:11) i osvojio treće mjesto na završnom turniru Lige prvaka u Kolnu.
Duvnjak i Kiel ispali nakon produžetaka: Sedmorica Hrvata u finalu Lige prvaka
subota, 28.5.2016. 20:44
RUKOMETAŠI mađarskog MVM Veszprema i poljskog Vive Targi Kielcea izborili su plasman u finale završnog turnira Lige prvaka u Kolnu.

NOGOMET >  EURO 2016

Turska neuvjerljiva pred Hrvatsku na Euru: Oslabljenu Crnu Goru pobijedila u zadnjoj sekundi

Objavljeno prije sat vremena
PRVI protivnik Hrvatske na Euru, u Antaliji je jedva pobijedio (1:0) pomlađenu i kombiniranu Crnu Goru, sparing-partnera u pripremnoj utakmici pred EP.
Svjetski prvaci doslovno potopljeni: Slovačka pobijedila u Njemačkoj
Objavljeno prije 40 minuta
VELIKO iznenađenje priredila je Slovačka, koja je u pripremnoj utakmici pobijedila Njemačku u Augsburgu 3:1, a zbog kišnog nevremena pauza među poluvremenima bila je 40 minuta.
Stigli Mandžukić, Rakitić i Srna, čekaju se Modrić i Kovačić
Objavljeno prije 3 sata
HRVATSKA nogometna reprezentacija preselila se u Rovinj uoči nastavka priprema za Europsko prvenstvo.