Annette Bening iz publike podržala Radu Šerbedžiju

KLJUČNI PODACI
  • Jučer je otvorena deseta sezona kazališta Ulysses
  • Otvorena je predstavom "Oluja" u kojoj glumi Rade Šerbedžija
  • Iz publike ga je podržala prijateljica Annette Bening
Piše: B.M.
subota, 24.7.2010 16:55
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Annette Bening iz publike podržala Radu Šerbedžiju

Foto: Goran Šebelić/Cropix

JUČER je na Brijunima započela deseta sezona kazališta Ulysses. Sezona je otvorena premijernom predstavom "Oluja" Williama Shakespearea, a naziv je odlično odgovarao vremenskim prilikama na Brijunima. Naime, predstavu je prekinula kiša. Ipak, nastavljena je te je uz ponovnu blagu kišicu odigrana do kraja. Lista posjetitelja otvorenja i više je nego impresivna.

Osim riječkog gradonačelnika Vojka Obersnela, premijeru je posjetio i Damir Urban u pratnji supruge Milice. Jučerašnjim otvorenjem sezone zadovoljan je bio i karizmatični Rade Šerbedžija, koji je uživao u društvu svojih kćerki, ali i Saše Broz te njezine obitelji. Inače, glumac je, s kćeri Ninom, glumio u predstavi, a režirala ju je njegova supruga Lenka Udovički. U publici je uočena i poznata holivudska glumica Annette Bening, koja je došla podržati prijatelja Šerbedžiju.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije