Maloljetnici ukrali automobil u Novom Marofu i otišli u Rijeku

Piše:
petak, 2.2.2007. 10:32
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

ČETVORICA maloljetnika iskoristili su odsutnost pedesetogodišnje V. P., koja je ispred zgrade Općinskog suda u Novom Marofu ostavila otključan auto s ključevima za volanom. Djeca su se provozala do Rijeke.

Naime, V.P. je svoj otključani Citroen jučer oko 7 sati ujutro ostavila parkiranog ispred Suda, te oko 10 uvidjela da je njeno parkirališno mjesto prazno.

Kriminalističkom je obradom utvrđeno da su vozilo otuđila četvorica štićenika Odgojnog doma Pahinsko u Ivancu, od kojih su trojica stara 15 godina, dok je četvrti šesnaestogodišnjak.

Riječki su policajci pronašli Citroen nesmotrene vozačice sinoć oko 8 sati u ulici Franje Belulovića, pa će V.P. svoj automobil dobiti tijekom današnjeg dana.

A.B.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije