Oštećen krov MUP-ovog skladišta u Soblincu

Piše:
srijeda, 11.7.2007. 19:29
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

NA KROVU skladišta Ministarstva unutarnjih poslova u Soblincu primijećeno je oštećenje krovnih salonitnih ploča, kazao je u srijedu za Index načelnik Ureda načelnika Policijske uprave zagrebačke Krunoslav Borovec.

Nova TV objavila je danas kako je iz skladišta u kojem se čuvaju zaplijenjeni materijali poput droge ili oružja, navodno ukradena veća količina robe.

"Ja sam njima (Novoj TV) rekao nešto drugo, ali su oni napisali takvu vijest. Primijećeno je oštećenje krova, a tek treba napraviti popis inventara skladišta i usporediti ga s postojećim popisom. Tek tad će se moći utvrditi jeli nešto ukradeno." - zaključio je Borovec.

I.K.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije