Osumnjičeni za izbijanje požara na Kornatu u pritvoru do 30. rujna

Piše:
ponedjeljak, 3.9.2007. 15:28
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

PAŠKU PETRINI, 20-godišnjem Šibenčaninu osumnjičenom da je bacanjem opuška cigarete izazvao požar na otoku Kornatu, istražni je sudac Županijskog suda u Šibeniku Dalibor Dukić odredio produljenje pritvora do 30. rujna.

Istražni sudac određivanje pritvora obrazložio je posebno teškim okolnostima kažnjivog djela za koje se Petrina sumnjiči, stoji u priopćenju Županijskog državnog odvjetništva u Šibeniku.

Petrina je kao sezonski radnik bio zaposlen na recepciji Nacionalnog parka Kornati, a u pritvoru je od subote 01. rujna.

J.D.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije