Pijani starac maltretirao obitelj pa se svađao s policijom koja ga je došla privesti

Piše:
ponedjeljak, 3.11.2008. 10:16
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Pijani starac maltretirao obitelj pa se svađao s policijom koja ga je došla privesti

SINOĆ je oko 23.50 sati, u obiteljskoj kući na području Svetog Ivana Zeline, policija uhitila pijanog 76-godišnjaka, izvijestila je PU zagrebačka.

Policija navodi kako su intervenirali zbog obiteljskog nasilja te kako se starac opirao uhićenju pa su nad njim upotrebljena sredstva prisile. Priveden je na prekršajnu i kriminalističku obradu. Izmjereno mu je 0,75 promila alkohola u krvi.

U policijskom izvješću se dodaje i kako su starca, s obzirom da od ranije ima zdravstvenih problema, odveli na kontrolni liječnički pregled u KB Dubrava.

I.M.
Foto: Arhiva

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije