Ukrajinski ministar pijan se potukao s policajcima na frankfurtskom aerodromu

Piše:
srijeda, 6.5.2009. 13:20
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Ukrajinski ministar pijan se potukao s policajcima na frankfurtskom aerodromu

UKRAJINSKI ministar unutarnjih poslova Jurij Luzenko i njegov 19-godišnji sin izazvali su incident u frankfurtskoj zračnoj luci, nakon što im pilot zrakoplova nije htio dozvoliti ostanak u zrakoplovu, jer su bili pijani.

Ubrzo se na mjestu događaja pojavila i policija, no Luzenko i njegov sin prvo su ih gađali mobitelima pa su se počeli i naguravati s njima. Ipak su spriječeni ukrcati se na let za Seul u Južnoj Koreji pa su to učinili dan kasnije, a glasnogovornica zrakoplovne kompanije Lufthansa izjavila je kako je kapetan zrakoplova reagirao samo kako bi od maltretiranja poštedio ostatak putnika, prenosi Bild.

K.S.
Foto: Bild

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije