
IZBORI u HDZ-U obično prolaze u prevarama, krađama, ucjenama, lažiranjima. Zašto bi ovi bili izuzetak?

MARLJIVA Beyonce radi čak i kad je na porodiljnom! Lijepa pjevačica, koja je nedavno rodila kćerkicu Ivy Blue, oduvijek je pokazivala svoje simpatije prema predsjedniku Obami.

NEKAD je to bila stranka Franje Tuđmana i Ive Sanadera. A danas? Danas je to stranka Jadranke Kosor.

AMERIKA, samo bolja.

IZJAVE poznatih političara i javnih osoba koje su na nasmijale prošle godine, ali neke su nas dobrano i zamislile.

NONI MINISTRI bacaju bombone pred narod. Hoće li oni uspjeti ublažiti gorčinu budućih mjera?

DANAS je Kerum stigao na vrijeme, sjeo pored svoje sestre Nevenke Bečić koja mu je opet nešto objašnjavala.

VIDEO je posvećen svima koji rade a ne dobivaju na vrijeme svoju plaću, svima nezaposlenima, svima koji su ostali bez svog posla, nezaposlenima, svima onima kojima je danas teško.

3. SIJEČNJA 2000. godine bio je ponedjeljak. Održavali su se prvi izbori nakon smrti Franje Tuđmana. A HDZ je izgubio vlast.

HDZ-OVCI optužuju Antu Sanadera da je potpuno zanemario članstvo, trgovao s Kerumom i Nevenkom te izbore iskoristio da se obračuna sa konkurencijom u vlastitoj stranci!