Index.hr

22:46 • 20.11.2009 • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Naslovnica
Naslovnica
Zanimljivosti
Showbiz
Lifestyle
Ljepotice
Nightlife
Reality
Horoskop
Arhiva
Svemoćni Željko Kerum na ljeto dovodi U2 na splitski Poljud?

Tekst: A.M.
Foto: JLP, Joško Ponoš / CROPIX

NAKON velikog zanimanja javnosti za koncert skupine U2 proteklog ljeta na zagrebačkom Maksimiru, Split je navodno dobio ponudu da organizira koncert popularnih Iraca u svojem gradu. Sve zajedno oduševilo je poduzetnog splitskog gradonačelnika Željka Keruma, koji je kao idealno mjesto za takav spektakl izabrao splitski Poljud.

Kerum smatra da je Poljud jedino mjesto u Splitu na kojemu bi se trebao održati takav spektakl

Kako donosi T-portal, Kerum je na popodnevnom sastanku s predsjednikom Hajduka, Joškom Svagušom, i sa sportskim direktorom Ivicom Šurjakom raspravljao o konkretnom datumu njihovog nastupa. Također, naglasio je Kerum, smatra da je Poljud jedino mjesto u gradu Splitu na kojem bi se taj spektakl mogao održati.

Podsjetimo, U2 je u kolovozu nastupao na zagrebačkom stadionu Maksimir. Iako je isprva bio najavljen jedan koncert, zbog velikog zanimanja hrvatske javnosti, dogovoren je i drugi. Euforija koja je nastala prvog, ali i drugog dana njihovog spektakularnog nastupa, bila je nevjerojatna, kao i gužve koje su stvorene ranog jutra na dan koncerta. Baš kao što je to bilo prije zagrebačkog koncerta, ne sumnjamo da će se i za splitski nastup irskih legendi tražiti karta više.




Bloger.hr
Ako je Vaš post na Blogeru vezan uz ovaj članak postavite tag U2 ili Željko Kerum
12345
Print
Komentari
Logirajte se
 
  • jel se sjeca itko glavne prvoaprilske šale ove godine??e pa ko se zadnji smije najsladje se smije
    laaqueel • 10.11.2009 21:44:27
  • ma UB40 odmah
    jorgtuli • 10.11.2009 12:01:38
  • Citat [skoohany..] ak je Bandić doveo U2, onda bi Kerum morao minimalno U3UB 40...ili B-52
    nopi • 10.11.2009 12:01:24
  • Citat [Polarus]bandić će popizdit... ak je Bandić doveo U2, onda bi Kerum morao minimalno U3
    skoohany.. • 10.11.2009 11:58:36
  • Maslina je neobrana.
    jorgtuli • 10.11.2009 11:50:54
  • Imali smo dosta nezgodna iskustva s “Irona Maidenima” na splitskom Poljudu. Sigurno više NK Hajduk ne bi dopustio da travnjak koristimo na način na koji je korišten na ‘maidenovcima’ - kazao je tada Ivanković te dodao kako se, između ostalog, ne bi mogle kategorizirati ulaznice kao na Maksimiru, kako postoji tek jedan ulaz na travnjak, a U2 je tražio barem dva, te ukazao na još neke ‘tehničke nedostatke’ Hajdukova stadiona. ..fala Bogu, na Maksimiru ih ima kol'ko oš
    grapes • 10.11.2009 11:49:49
  • on misli da dovodi velike ustaše
    iggzy0007 • 10.11.2009 11:26:05
  • Citat [Darla___] e pa to već ima smisla ..tako... ne nadajte se...
    grapes • 10.11.2009 11:24:39
  • Citat [timetraveler] ako se nije raspitivao za busha onda ne znam zasto bi se raspitivao za kerumcica. i to je točno
    Nadan. • 10.11.2009 11:13:56
  • Citat [Satan_Rvatski] On uzima novce od koga god ih može uzeti. Samo je problem što neće uzeti novce direktno od Keruma već će prvo Kerum uzeti novce od Splićana a zatim U2 od njega.znači ipak od keruma
    Nadan. • 10.11.2009 11:13:40
Prikaži sve komentare