ROĐENJEM blizanaca mnogi su presudili njezinoj filmskoj karijeri zaključivši da će se posvetiti isključivo majčinstvu, no Angelina Jolie tako ne razmišlja. Na pitanje uspije li, uz nove projekte i šestero djece, izdvojiti vremena i za malo intimnih trenutaka sa životnim partnerom, Bradom Pittom, Angie je rekla: "Čim se Brad i ja zaključamo u sobu, netko od djece dođe pred vrata i kuca. I, naravno, pustimo ga unutra. Tako završavaju i naša zajednička kupanja. Na kraju dana, kad se Brad i ja odlučimo opustiti i popričati u jacuzziju, djeca dotrče do nas čim čuju zvuk vode i žele uskočiti", ispričala je 33-godišnja glumica o svojem najvećem problemu u kući.
Na taj je način, po mnogima najljepša žena Hollywooda, demantirala brojne medijske napise proteklih mjeseci koji su "pouzdano tvrdili" da se par rastaje. Razlog svađama i raskidu trebala je biti večera koju je Brad Pitt proveo s bivšom suprugom Jennifer Aniston. No, kao što su to i prije nekoliko dana pokazali na premijeri Joliena novog filma "Changeling", mediji su bili dezinformirani. Ako su svađe i postojale, sve razmirice su očito riješili.
Uloga u novom filmu mogla bi je "doći" Oscara, najavljuju filmski kritičari nakon premijere. Angelina u filmu igra majku koja gubi mladog sina i kreće u potragu za njim. Radnja se odvija u Los Angelesu 1928. godine. Društvo u filmu joj prave John Malkovich, Jeffrey Donovan i Amy Ryan. Pod ravnateljskom palicom Clinta Eastwooda ovaj triler jedan je od najočekivanijih filmova ove godine koji bi uskoro trebao stići u naša kina.
S.C.
Foto:Guliver/Getty