SAMO tjedan dana po izlasku iz umobolnice, Britney Spears planira svjetsku turneju. New York Post javlja kako će Brit napustiti SAD za nekoliko tjedana, nakon mjesec dana priprema.
Britney je ovih dana uglavnom viđena u radnom izdanju - plešući svaki dan u losanđeleškom studiju Millenium, a čak joj je dozvoljeno i podučavanje plesu djece u dobi od 4 do 7 godina.
Iako je problematična zvijezda izgubila skrbništvo nad vlastitom djecom, izvori bliski pjevačici kažu "kako je divna s djecom".
U međuvremenu, odvjetnici Britneyjina bivšeg supruga Kevina Federlinea optuženi su da pokušavaju financijski uništiti Britney, međutim oni su cijelu stvar demantirali kazavši "kako sve rade za dobrobit njihovih dvaju sinova, Seana Prestona i Jaydena Jamesa".
R.I.
Foto: The Sun