Chris Noth u Kragujevcu, obožavateljice mu u javnom WC-u pisale: "Zverka, volim te"

KLJUČNI PODACI
  • Chris Noth ovih je dana u Srbiji gdje snima seriju "Titanik - krv i čelik"
  • Obožavateljice u Kragujevcu su mu u WC-u pisale da ga vole
  • Pretpostavlja se da će ostati tek nekoliko dana
Piše: N.Š.
subota, 3.9.2011. 19:43
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Chris Noth u Kragujevcu, obožavateljice mu u javnom WC-u pisale: "Zverka, volim te"

Foto: Gordan Srđanov/ Blic/ Cropix

ZVIJEZDA "Seksa i grada", Chris Noth, ovih je dana u Kragujevcu gdje će snimati seriju "Titanik - krv i čelik". Glumac je izazvao veliku pozornost kada je jučer došao u Srbiju, a tamošnji mediji javljaju da ga od samog dolaska opsjedaju obožavateljice. Srpski Alo javlja da su u gradu u jednom javnom WC-u obožavateljice napisale ružem po ogledalu: "Zverka, volim te". Navodno su brojne žene pokušavale saznati u kojem hotelu boravi pa je sinoć viđeno neobično mnogo žena oko kafića i hotela u centru Kragujevca, no on je smješten u kompleksu van grada.

Glumac je odsjeo u hotelu gdje je smještena cijela ekipa sa seta te ima apartman od dvadesetak metara kvadratnih. Nije imao nikakvih posebnih zahtjeva, a na set je došao svega sat i pol nakon što se smjestio u sobi. Donio je malo prtljage pa se pretpostavlja da će ostati tek nekoliko dana.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.