Gwen Stefani dizajnirat će uniforme za djelatnice hotelskog lanca "W"

Piše:
nedjelja, 14.9.2008. 13:30
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Gwen Stefani dizajnirat će uniforme za djelatnice hotelskog lanca "W"

GWEN STEFANI jedna je od rijetkih poznatih osoba koje ne prišiju svoje ime na nečiju tuđu odjeću i za to poberu sve pohvale. Kao prvo, Stefani je integralni dio dizajnerskog tima za svoju proslavljenu modnu kuću L.A.M.B., a kao drugo, svoju modnu kuću očito nije nazvala po sebi, za razliku od, primjerice, Paris Hilton ili Victorije Beckham.

L.A.M.B., modna kuća poznate pjevačice, svakim danom prima sve više pohvala, a uskoro će i proširiti svoje poslovanje te za žensko osoblje hotela W dizajnirati seksi uniforme. Djelatnice tog hotelskog lanca diljem Amerike uskoro će biti odjevene u ekskluzivne odore koje će biti osmišljene i kreirane pod palicom Gwen Stefani. "Htjela sam dizajnirati super slatka odijela koje bi i ja, da radim taj posao, vrlo rado nosila. Tom sam poslu pristupila vrlo ozbiljno, s istom strašću kojom dizajniram kreacije za svoje koncertne nastupe. Dizajnirali smo vrlo seksi i udobne uniforme za žene koje rade u tom hotelu i sigurna sam da će se i one osjećati kao zvijezde čim ih probaju i odjenu", rekla je Stefani.

Pjevačica je krajem prošloga mjeseca rodila svoje drugo dijete, Zumu Nesta Rocka Rossdalea. Gwen i njezin suprug, rocker Gavin Rossdale, vjenčali su se u Londonu prije šest godina i prije Zume dobili su sina Kingstona, rođenog prije dvije godine. Stefani se proslavila 1995. godine kada je sa grupom No Doubt otpjevala hitove "Just a Girl", "Spiderwebs" i "Don't Speak", a njezin prvi solo album, "Love. Angel. Music. Baby." objavljen je 2004. godine i postigao je planetarni uspjeh.

K.H.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.