Ivica Skoko proslavio deset godina rada na modnoj sceni

Piše:
nedjelja, 18.2.2007. 17:55
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Ivica Skoko proslavio deset godina rada na modnoj sceni

Povodom njegova rođendana u prostoru gdje se održavao Beck´s Fashion Hr u Varaždinu prezentirana je izložba fotografija njegovih modela, a pravo slavlje poznatog je dizajnera dočekalo u varaždinskom baru Fashion, gdje su mu njegovi prijatelji priredili prikladan rođendanski dar - torte i šampanjac. Za Skokinim slavljeničkim stolom našla su se i neka poznata lica poput TV voditeljice Nevene Randelli i glumice Ive Visković.

Ivica Skoko poznat je po svojim kreacijama za pjevačicu Emiliju Kokić, a najveći je miljenik hrvatskih jetseterica koje na "crvene tepihe" žele kročiti na način da zablistaju u večernjim haljinama. Ivica Skoko taj problem uvijek je lako rješavao. Poznati dizajner je prošle godine osvojio modnu nagradu “Manda” – za najbolju kolekciju prikazanu na Unique Fashion Weeku, pod Nazivom “Žena za sva vremena”. Osim modnih uspjeha, Skoko broji i one poduzetničke, pa je tako nedavno otvorio i svoj prvi boutique "A&S" by Skoko.

Foto:B.S.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.