ENGLESKI dnevnik Daily Mirror donosi popis od deset nogometaša s najgorim frizurama u povijesti nogometa. Među igračima na popisu se nalaze imena slavnog Davida Beckhama, Ronalda, Djibrila Cissea, Abela Xaviera i Tariba Westa.
Iako su se mnogi furali na supruga Posh Spice, Davida, popularna "beckhamica" nije dobro prošla kod kritičara. Posebno je i zapamćena Ronaldova frizura sa Svjetskog prvenstva u Japanu i Južnoj Koreji kada je izgledao kao da mu je frizer zaboravio obrijati jedan dio glave.
Pletenice na vrhu glave
Osim sadašnjih nogometaša koji bi trebali promijeniti frizere, na popisu se nalaze i bivši nogometaši poput: Petera Beardsleyja, Alexisa Lalasa, Chrisa Waddlea i Carlosa Valderame.
Po ružnoći se posebno ističe frizura Carlosa Valderrama koja izgleda poput izblajhanih federa te pletenice na vrhu Westove glave. Najhrabriji među njima je definitivno Abel Xavier koji odjednom ima nekoliko različitih kombinacija na glavi.

A.M.
Foto: Daily Mirror