John Travolta prošetao crvenim tepihom prvi put nakon sinove smrti

Piše:
srijeda, 11.11.2009. 12:23
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

John Travolta prošetao crvenim tepihom prvi put nakon sinove smrti

Tekst: T.B.
Foto: JLP

JOHN TRAVOLTA prvi put se pojavio u javnosti nakon tragične smrti sina Jetta. Stigao je na losanđelešku premijeru novog Disneyjevog filma "Old dogs" u kojem glumi zajedno sa suprugom Kelly Preston i kćerkom Ellom.

"Odlučili smo da je najbolje za nas da zajedno promoviramo film i predstavimo javnosti našu kćer. Ona želi postati glumica i ja i Kelly je podržavamo. Još uvijek tugujemo za Jettom, ali moramo nastaviti dalje. Okruženi smo ljudima koji nas vole i trudimo se što lakše prebroditi ove tragične trenutke", rekao je Travolta.

Podsjetimo, Jett je preminuo u siječnju od posljedica konvulzija u bolnici na Bahamima. Tijekom jutra otišao je u kupaonicu njihovog apartmana u Old Bahama Bay Resort gdje ga je kasnije pronašao obiteljski čuvar Jeff Michael Kathrein. Jett je u kupaonici ozlijedio glavu, no iako su mu svi pokušali pomoći ubrzo je preminuo.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.