LJUBAV između britanskog supermodela Kate Moss i rockera Jamieja Hincea je gotova, pišu britanski mediji. Izvještavaju, naime, kako je ljepotica nakon deset mjeseci veze i zajedničkog života naredila svome dosadašnjem dečku da iseli svoje stvari iz njezinog doma u sjevernom dijelu Londona, a razlog svemu navodno je zasad nepoznata djevojka koja je boravila u Jamievoj blizini posljednje vrijeme, što je kod Kate izazvalo ljubomoru.
"Jamie i Kate žestoko su se posvađali u subotu navečer nakon što je ona komentirala djevojku koja u posljednje vrijeme 'visi' oko Jamieja što je bio samo okidač za daljnju raspravu. Stvar je završila tako da je nekoliko sati poslije svađe Jamie pakirao svoje stvari i iznosio ih iz njezinog doma u sjevernom Londonu. Do podneva sljedećeg dana Hince se gotovo u potpunosti iselio. Kate je te večeri trebala otići u Kent na koncert The Killsa jer je to bend u kojem Jamie nastupa, no od toga je plana odustala i umjesto toga je u kinu gledala neki mjuzikl. Od te večeri, Kate se nije javljala Jamieju, a mobitel je isključila ili blokirala njegove pozive", ispričao je njezin prijatelj.
A dok Kate očito smatra da je cijela stvar okončana, Jamie se prijateljima opravdava pričom kako se radi samo o privremenom prekidu. "Jamie je uvjeren kako je Kate samo ljuta na njega zbog čega ga je na ovaj način stavila u kaznu. Sljedećeg vikenda sa bendom će nastupiti u Škotskoj i nada se da će Kate biti tamo, da će se pojaviti u backstageu te da će nekako izgladiti ovu situaciju", ispričao je rockerov prijatelj.
K.H.