Lana Pavić i Josipa Pavičić na Cro-a-Porteru

Piše:
četvrtak, 23.3.2006. 22:11
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Lana Pavić i Josipa Pavičić na Cro-a-Porteru DRUGA zagrebačka večer Nokia Cro-a-Portera, održana u paviljonu 19 Zagrebačkog velesajma, posjetiocima je ponudila dvije revije.

Kreacije prvog dijela večeri nastale su u zagrebačkom modnom studiju Madame Demode nakon dvije i pol godine rada i istraživanja povijesnih epoha.

Dizajnerice su se dotakle 30-ih i 40-ih godina prošloga stoljeća i ratnog kaosa te svojoj kolekciji dale ime "Diktatura".

Zanimljivo je spomenuti da su zajedno s manekenkama u reviji sudjelovala i djeca koju su modeli pronijeli pistom u naručju.

Druga revija, pod nazivom "Sahara 2006" djelo je splitske dizajnerice Nede Makjanić-Kunić. Gotovo svakodnevno nosivom kolekcijom dominiraju prirodni materijali i boje, bijela boja pojavljuje se u većini kreacija, a kroz nježnu i ženstvenu priču ponekad se provuče i crna koja ovoj nježnoj kolekciji daje dozu tajanstvenosti.

Drugu zagrebačku večer Nokia Cro-a-Portera pohodila su i poznatija lica hrvatskog jet-seta, pa smo tako u gužvi uočili Lanu Pavić i Josipu Pavičić.

Kliknite na fotografije ukoliko iste želite vidjeti većih dimenzija.

V.Š.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.