Luka i Lana u finalu "Plesa sa zvijezdama"

Piše:
subota, 15.12.2007. 22:47
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Luka i Lana u finalu "Plesa sa zvijezdama"

DAVOR GOBAC, čijem su se ostanku u showu gotovo do samog kraja, s obzirom na njegov plesački talent ili ugrubo rečeno izostanak istog, čudom čudili pobornici plesa mlađahnih Lane i Luke koji su nesumnjivo pokazali najveći talent ove sezone, i nije, kako se čini, toliki fenomen. Humoreske o grisu, čokolinu, kreveljenja i recitacije naučene negdje u zadnjoj klupi osnovne škole pohađane od strane nestašnog budućeg rokera čije je obraćanje narodu s "Draga, nacijo" svojedobno postalo njegovim zaštitnim biljegom, kod iste te nacije očito i dalje prolaze.

No, ne i do samog kraja. Gobac, koji se i sam iščuđavao što je njegova pojava toliko dugo zabavljala hrvatsku javnost, po saznanju da neće u finale, odahnuo je: "Konačno smo uspjeli". "Mislim da cijela nacija vrišti od smijeha kad mi plešemo", komentirao je Gobac svoje dosadašnje nastupe. Lana i Luka, koji su sa svojim partnerima osvojili po 40 bodova za obje izvedbe večeras, odlaze u finale. Unazad nekoliko tjedana koliko je trajao show, ovo je dvoje glazbenika redovito osvajalo najviše bodova od strane žirija, pa tako ni ne čudi da su se upravo oni našli u finalu.

Maja Šuput ponosna što ide braniti trobojnicu "dolje u Ukrajinu"

U večerašnjem showu pojavila se i jedna od prošlosezonskih sudionica "Plesa sa zvijezdama", Maja Šuput, koju je po plesnom podiju prošetao jedan od članova žirija, Davor Bilman. Plavokosa pjevačica sa svojim se oskudnim opravicama nikada nije libila pokazati kako njezino poprsje, prema vlastitom priznanju korigirano kod jednog od estetskih mahera, jednostavno izaziva Newtona. I ovaj put pjevačica se potrudila da njezina prsna investicija ne prođe nezamijećeno, a jednako je učinila i voditeljica Barbare Kolar, čijih bi se dekoltea ove sezone postidjela i Vlatka Pokos.

Mirko Fodor među prvima je izletio iz showa, a njegov izostanak se večeras na kratko i osjetio - ne toliko zbog njegova plesnog i voditeljskog umijeća, koliko zbog diplome profesora zemljopisa koju posjeduje. Maja, koja je imala publici za objasniti kako je pozvana kao natjecateljica u ukrajinsko izdanje "Plesa sa zvijezdama" gdje bi branila hrvatsku trobojnicu, malo je, naime, zapela na području geografije, kazavši kako joj problem predstavlja to što bi "dolje u Ukrajini morala provesti čak tri mjeseca". "Misliš gore?", ispravila ju je oštroumna Barbara, na što je Maja pokazala nevjerojatnu spremnost pa se pozvala na ono što uvijek prolazi - domoljublje. "Mi smo gore, a svi drugi su ispod nas", reče Maja, pa osta počašćena reakcijom razdragane publike koja nije dopustila da njezin patriotizam ostane nenagrađen ogromnim pljeskom.

R.I.
Foto:H.P.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.