NAKON što je Mariah nedavno izjavila kako joj je već dosadilo da ju svi, unatoč njenom trudu da smršavi, nazivaju debelom, pjevačica ne odustaje od toga da svojim fanovima dokaže da je i dalje prelijepa i u dobroj formi.
To dokazuje i njezino pojavljivanje u javnosti u sve izazovnijim izdanjima u kojima pjevačica više otkriva nego skriva.
Tako se Mariah na jednoj od nedavnih priredbi na kojoj je gostovala pojavila u uskoj crnoj haljini u kojoj ne samo da je ponosno dubokim dekolteom istaknula svoje grudi, nego je fanovima dodatno zagolicala maštu i svojim crnim tangicama koje su se nazirale ispod prozirne haljine.
Na snimanju svog novog video spota Mariah se pojavila u seksi ružičastom kaputiću ne noseći ispod njega ništa. No, unatoč pjevačicinom trudu da ostane mršava, brojni tabloidi i dalje ju "ismijavaju" zbog njezine težine poručujući joj kako bi joj bilo bolje da ne snima nove video spotove, nego da koristi kadrove iz starih, gdje je bila "puno zgodnija i mršavija".

B.S.