IAKO smo već imali priliku vidjeti prve špijunske fotke nove Vectre, evo nam i novih koje pak otkrivaju koji detalj više.
Testna Vectra uhvaćena je na napuštenom aerodromu u Njemačkoj prilikom testiranja zračnih jastuka. Maskirne folije još su malo skinute pa se linije mogu jasno razaznati.

Prednji dio krase zašiljeni farovi te maske hladnjaka na kojoj se vidi i Opelova "munja" dok su stražnja svjetla izvedena u stilu Astre. U svakom slučaju djeluje puno svježije nego prethodnica koju mnogi smatraju korakom nazad u pogledu dizajna.
Da ponovimo gradivo: nova Epsilon 2 platforma dozvoljavat će širu i višu konstrukciju što će sasvim sigurno omogućiti više prostora za putnike u kabini.

Još jedna Opelova novina svakako će biti (nakon dosta godina)i integralni pogon koji će biti dostupan kao opcija na novoj Vectri. To će uz širi trag kotača svakako bitno utjecati na poboljšanje voznih svojstava. Motori će također biti dorađeni, a posebno izdvajamo dizelski 2.7 V6 snage 200 KS te ništa manje vrijedni 2.8 litarski benzinac.
Očekuje se da će nova Vectra zamijeniti staru tek potkraj iduće godine, a svoju će premijeru navodno doživjeti sljedeće godine u Ženevi.
B.I.